D38999/20SH53PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20SH53PN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Stanje zalog 708 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 708 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20SH53PN
Številka dela D38999/20SH53PN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 708 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL H
Shell Size - Vstavi 23-53 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena D3899920SH53PN
SD38999/20SH53PN
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 53 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Kontaktni material Copper Alloy