D38999/20WG39SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20WG39SC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT 39POS WALL MNT W/SCKT
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20WG39SC
Številka dela D38999/20WG39SC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT 39POS WALL MNT W/SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1879 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Atributi atributov -
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj G Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
RoHS Status Bulk Druga imena D3899920WG39SC
SD38999/20WG39SC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 39
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/20WG39SC
Velik premer dobavljen 21-39 Lastnosti -
Razširjen opis 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 39POS WALL MNT W/SCKT
Trenutna ocena 7.5A, 13A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material C Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla -
Podobni izdelki
D38999/20WG39SB-LC
D38999/20WG39SB-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Na zalogi: 4110 pcs
Prenesi: D38999/20WG39SB-LC.pdf
RFQ
D38999/20WG39SC-LC
D38999/20WG39SC-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG RCPT FLANGE 39POS SKT