D38999/20WH55PB-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20WH55PB-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20WH55PB-LC
Številka dela D38999/20WH55PB-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2018 pcs Podatkovni list
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL H Shell Size - Vstavi 23-55
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-28154 Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -