D38999/20ZD19PE
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20ZD19PE
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20ZD19PE
Številka dela D38999/20ZD19PE Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III WALL MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1914 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL D
Shell Size - Vstavi 15-19 Shell material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Usmerjenost E
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Trenutna ocena 7.5A Kontaktni material Copper Alloy