D38999/20ZJ11PB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20ZJ11PB
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20ZJ11PB
Številka dela D38999/20ZJ11PB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III WALL MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1143 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-11 Shell material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 874D38999/20ZJ11PB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 11 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A, 33A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Black Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20ZJ11PD
D38999/20ZJ11PD
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Na zalogi: 1179 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/20ZJ11PA-LC
D38999/20ZJ11PA-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Na zalogi: 4857 pcs
Prenesi: D38999/20ZJ11PA-LC.pdf
RFQ
D38999/20ZJ11PB
D38999/20ZJ11PB
Opis: CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP