D38999/20ZJ24SB
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20ZJ24SB
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka MILDTL 38999 III WALL MOUNT
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20ZJ24SB
Številka dela D38999/20ZJ24SB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III WALL MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1440 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-24 Shell material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 874D38999/20ZJ24SB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 24 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 13A, 23A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Black Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20ZJ24SA
D38999/20ZJ24SA
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Na zalogi: 1157 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/20ZJ24SC-LC
D38999/20ZJ24SC-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: TV 24C 12#16 12#12 SKT RECP
Na zalogi: 686 pcs
Prenesi: D38999/20ZJ24SC-LC.pdf
RFQ
D38999/20ZJ24SB-LC
D38999/20ZJ24SB-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT