D38999/20ZJ29SN
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20ZJ29SN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 29C 29#16 SKT RECP
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 774 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 774 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20ZJ29SN
Številka dela D38999/20ZJ29SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 29C 29#16 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 774 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-29 Shell material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-28821
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 29 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 13A