D38999/24FD18PN-LC
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24FD18PN-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24FD18PN-LC
Številka dela D38999/24FD18PN-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3042 pcs Podatkovni list
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL D Shell Size - Vstavi 15-18
Shell material Aluminum Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-29042 Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 18
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi - Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/24FD18PN
D38999/24FD18PN
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1276 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/24FD18PNLC
D38999/24FD18PNLC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
Na zalogi: 2249 pcs
Prenesi: D38999/24FD18PNLC.pdf
RFQ
D38999/24FD18SA
D38999/24FD18SA
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SKT
Prenesi: D38999/24FD18SA.pdf
D38999/24FD18PE-LC
D38999/24FD18PE-LC
Prenesi: D38999/24FD18PE-LC.pdf
Opis: CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS PIN
Prenesi: D38999/24FD18PN.pdf
D38999/24FD18PE
D38999/24FD18PE
Opis: MILDTL 38999 III JAM NUT
Prenesi:
D38999/24FD18PN-LC
D38999/24FD18PN-LC
Opis: CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS
Prenesi: D38999/24FD18PN.pdf
Opis: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/24FD18SA.pdf
D38999/24FD18PNL
D38999/24FD18PNL
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika