D38999/24FG39PE
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24FG39PE
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka MILDTL 38999 III JAM NUT
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24FG39PE
Številka dela D38999/24FG39PE Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III JAM NUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2001 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL G
Shell Size - Vstavi 21-39 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 874D38999/24FG39PE
Usmerjenost E delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 39 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A, 13A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/24FG39PE
D38999/24FG39PE
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS
Na zalogi: 1314 pcs
Prenesi: D38999/24FG39PE.pdf
RFQ
D38999/24FG39PD
D38999/24FG39PD
Na zalogi: 1270 pcs
Prenesi: D38999/24FG39PD.pdf
RFQ
D38999/24FG39PE-LC
D38999/24FG39PE-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS PIN
Prenesi: D38999/24FG39PE-LC.pdf
D38999/24FG39PE-LC
D38999/24FG39PE-LC