D38999/24FH55PE
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24FH55PE
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka MILDTL 38999 III JAM NUT
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24FH55PE
Številka dela D38999/24FH55PE Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III JAM NUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1616 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL H
Shell Size - Vstavi 23-55 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 874D38999/24FH55PE
Usmerjenost E delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 55 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/24FH55PN-LC
D38999/24FH55PN-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN
Na zalogi: 1985 pcs
Prenesi: D38999/24FH55PN-LC.pdf
RFQ
D38999/24FH55PE
D38999/24FH55PE
Opis: CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Na zalogi: 1090 pcs
Prenesi: D38999/24FH55PE.pdf
RFQ
D38999/24FH55PN
D38999/24FH55PN
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Prenesi:
D38999/24FH55PE-LC
D38999/24FH55PE-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT