D38999/24FJ43SD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24FJ43SD
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka MILDTL 38999 III JAM NUT
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24FJ43SD
Številka dela D38999/24FJ43SD Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III JAM NUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1005 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-43 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 874D38999/24FJ43SD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 43 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A, 13A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/24FJ43SN-LC
D38999/24FJ43SN-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Na zalogi: 1151 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/24FJ43SN
D38999/24FJ43SN
Opis: CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 737 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/24FJ43SD-LC
D38999/24FJ43SD-LC
Na zalogi: 1296 pcs
D38999/24FJ43SC-LC
D38999/24FJ43SC-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT