D38999/24KG11SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24KG11SN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Stanje zalog 828 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 828 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24KG11SN
Številka dela D38999/24KG11SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 828 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL G
Shell Size - Vstavi 21-11 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena D3899924KG11SN
SD38999/24KG11SN
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 11 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 23A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva -
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/24KG16AB
D38999/24KG16AB
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III JAM NUT
Na zalogi: 1054 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/24KG11SN
D38999/24KG11SN
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP