D38999/24KJ11SA
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24KJ11SA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka MILDTL 38999 III JAM NUT
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 473 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 473 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24KJ11SA
Številka dela D38999/24KJ11SA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III JAM NUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 473 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-11 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 874D38999/24KJ11SA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 11 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A, 33A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Barva - Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/24KJ11PN
D38999/24KJ11PN
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III JAM NUT
Na zalogi: 471 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/24KJ11SA-LC
D38999/24KJ11SA-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
Na zalogi: 5666 pcs
Prenesi: D38999/24KJ11SA-LC.pdf
RFQ
D38999/24KJ11SB
D38999/24KJ11SB
Opis: MILDTL 38999 III JAM NUT
Na zalogi: 311 pcs
Prenesi:
D38999/24KJ11SA
D38999/24KJ11SA
Opis: CONN RCPT FMALE 11POS CRIMP