D38999/24KJ24PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24KJ24PA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka MILDTL 38999 III JAM NUT
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 930 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 930 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24KJ24PA
Številka dela D38999/24KJ24PA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III JAM NUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 930 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-24 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 24
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Trenutna ocena 13A, 23A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva -
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/24KJ24HA-LC
D38999/24KJ24HA-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
Na zalogi: 4068 pcs
Prenesi: D38999/24KJ24HA-LC.pdf
RFQ
D38999/24KJ24PE
D38999/24KJ24PE
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III JAM NUT
Na zalogi: 759 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/24KJ24PA-LC
D38999/24KJ24PA-LC