D38999/24KJ37SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24KJ37SB
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka MILDTL 38999 III JAM NUT
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 663 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 663 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24KJ37SB
Številka dela D38999/24KJ37SB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III JAM NUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 663 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-37 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 37
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 37 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 13A