D38999/24WJ24PB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24WJ24PB
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka MILDTL 38999 III JAM NUT
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24WJ24PB
Številka dela D38999/24WJ24PB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III JAM NUT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1226 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-24 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 874D38999/24WJ24PB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 24 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Trenutna ocena 13A, 23A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/24WJ24PB-LC
D38999/24WJ24PB-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
Na zalogi: 5591 pcs
Prenesi: D38999/24WJ24PB-LC.pdf
RFQ
D38999/24WJ24PB
D38999/24WJ24PB
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN RCPT 24POS JAM NUT W/PINS
Na zalogi: 1080 pcs
Prenesi: D38999/24WJ24PB.pdf
RFQ
D38999/24WJ24PAL
D38999/24WJ24PAL
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Prenesi:
D38999/24WJ24PC
D38999/24WJ24PC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: RECP ASSY
Na zalogi: 898 pcs
Prenesi: D38999/24WJ24PC.pdf
D38999/24WJ24PB
D38999/24WJ24PB
Opis: CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 965 pcs
Prenesi: D38999/24WJ24PB.pdf
Prenesi: D38999/24WJ24PC.pdf
D38999/24WJ24PA
D38999/24WJ24PA
Prenesi: D38999/24WJ24PA.pdf
Na zalogi: 757 pcs
Prenesi: D38999/24WJ24PA.pdf
D38999/24WJ24PA-LC
D38999/24WJ24PA-LC
Opis: CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS PIN
Prenesi: D38999/24WJ24PA-LC.pdf
D38999/24WJ24PB-LC
D38999/24WJ24PB-LC
Opis: MILDTL 38999 III JAM NUT
Prenesi:
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika