D38999/24ZJ46PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/24ZJ46PA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka MILDTL 38999 III JAM NUT
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 790 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 790 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/24ZJ46PA
Številka dela D38999/24ZJ46PA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III JAM NUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 790 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-46 Shell material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 874D38999/24ZJ46PA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 46 (44 + 2 Coax) Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 46 (44 + 2 Coax) Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A, 13A, 45A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Black Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/24ZJ46BN
D38999/24ZJ46BN
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8D 46C MIXED SKT J/N
Na zalogi: 1263 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/24ZJ46PA
D38999/24ZJ46PA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 46POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 463 pcs
Prenesi: D38999/24ZJ46PA.pdf
RFQ
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT
Na zalogi: 1237 pcs
Prenesi: D38999/24ZJ46BN.pdf
D38999/24ZJ46BE
D38999/24ZJ46BE
Opis: MILDTL 38999 III JAM NUT
Prenesi:
D38999/24ZJ46PA-LC
D38999/24ZJ46PA-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 46POS PNL MT
Prenesi: D38999/24ZJ46PA-LC.pdf
D38999/24ZJ46PA-LC
D38999/24ZJ46PA-LC