D38999/26FE26SD-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FE26SD-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Podatkovni listi:
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FE26SD-LC
Številka dela D38999/26FE26SD-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1726 pcs Podatkovni list
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL E Shell Size - Vstavi 17-26
Shell material Aluminum Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-30969 Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Nickel
Premer spojne gredi 1.406" (35.71mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
D38999/26FE26SD-LC
D38999/26FE26SD-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Na zalogi: 1803 pcs
Prenesi: D38999/26FE26SD-LC.pdf
RFQ
D38999/26FE26SDL
D38999/26FE26SDL
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
Na zalogi: 2745 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26FE26SE-LC
D38999/26FE26SE-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Prenesi: D38999/26FE26SE-LC.pdf
D38999/26FE26SD
D38999/26FE26SD
Opis: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/26FE26SD.pdf
D38999/26FE26SCL
D38999/26FE26SCL
Opis: CONN HSG PLUG 26POS STRGHT SCKT
Prenesi:
D38999/26FE26SE
D38999/26FE26SE
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN PLUG 26POS STRGHT W/SKT
Prenesi: D38999/26FE26SD.pdf
D38999/26FE26SD-LC
D38999/26FE26SD-LC
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Prenesi: D38999/26FE26SE.pdf