D38999/26FF18PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FF18PN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 18C 14#22D 4#8 PIN PLUG
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 471 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 471 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FF18PN
Številka dela D38999/26FF18PN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 18C 14#22D 4#8 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 471 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL F
Shell Size - Vstavi 19-18 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-31152
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 18 (14 + 4 Triax) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 18 (14 + 4 Triax) Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 5A, 45A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Podobni izdelki
D38999/26FF18PE
D38999/26FF18PE
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 499 pcs
Prenesi: D38999/26FF18PE.pdf
RFQ
D38999/26FF18PD-LC
D38999/26FF18PD-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Na zalogi: 1225 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26FF18PN-LC
D38999/26FF18PN-LC
Na zalogi: 5270 pcs
Prenesi: D38999/26FF18PN-LC.pdf
D38999/26FF18PN-LC
D38999/26FF18PN-LC
Prenesi:
D38999/26FF18SA
D38999/26FF18SA
Opis: 8D 18C 14#22D 4#8 SKT PLUG
Na zalogi: 402 pcs
D38999/26FF18PN
D38999/26FF18PN