D38999/26FF32PE
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FF32PE
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FF32PE
Številka dela D38999/26FF32PE Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 2065 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL F
Shell Size - Vstavi 19-32 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena SD38999/26FF32PE
Usmerjenost E delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 32 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26FF32PD
D38999/26FF32PD
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Na zalogi: 2321 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26FF32PN
D38999/26FF32PN
Opis: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1745 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Prenesi: D38999/26FF32PN.pdf
D38999/26FF32PE-LC
D38999/26FF32PE-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN
Prenesi: D38999/26FF32PE-LC.pdf
Prenesi: D38999/26FF32PD.pdf
D38999/26FF32PE-LC
D38999/26FF32PE-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE