D38999/26FG11PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FG11PC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FG11PC
Številka dela D38999/26FG11PC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1639 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL G
Shell Size - Vstavi 21-11 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena SD38999/26FG11PC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 11 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 23A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Podobni izdelki
D38999/26FG11PB
D38999/26FG11PB
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1696 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26FG11PC-LC
D38999/26FG11PC-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE
Na zalogi: 1153 pcs
Prenesi: D38999/26FG11PC-LC.pdf
RFQ
D38999/26FG11PC-LC
D38999/26FG11PC-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Prenesi:
D38999/26FG11PB-LC
D38999/26FG11PB-LC
Prenesi: D38999/26FG11PB-LC.pdf
D38999/26FG11PCL
D38999/26FG11PCL
D38999/26FG11PC
D38999/26FG11PC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity