D38999/26FG39SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FG39SN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG 39POS STRAIGHT W/SCKT
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FG39SN
Številka dela D38999/26FG39SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG 39POS STRAIGHT W/SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1743 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Atributi atributov -
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj G Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
RoHS Status Bulk Druga imena D3899926FG39SN
SD38999/26FG39SN
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/26FG39SN
Velik premer dobavljen 21-39 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 39POS STRAIGHT W/SCKT
Trenutna ocena 7.5A, 13A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material N (Normal) Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Premer kabla -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26FG39SE
D38999/26FG39SE
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1146 pcs
Prenesi: D38999/26FG39SE.pdf
RFQ
D38999/26FG39SE-LC
D38999/26FG39SE-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE
Na zalogi: 1602 pcs
Prenesi: D38999/26FG39SE-LC.pdf
RFQ
D38999/26FG39SNLC
D38999/26FG39SNLC
Opis: CONN PLG HSG FMALE 39POS INLINE
Prenesi: D38999/26FG39SNLC.pdf
D38999/26FG39SN-LC
D38999/26FG39SN-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology