D38999/26FH21PD-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FH21PD-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 21POS INLINE
Podatkovni listi:
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FH21PD-LC
Številka dela D38999/26FH21PD-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 21POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1320 pcs Podatkovni list
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL H Shell Size - Vstavi 23-21
Shell material Aluminum Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-31316 Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Nickel
Premer spojne gredi 1.768" (44.91mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 16 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26FH21PE-LC
D38999/26FH21PE-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 21POS INLINE
Na zalogi: 1603 pcs
Prenesi: D38999/26FH21PE-LC.pdf
RFQ
D38999/26FH21PE
D38999/26FH21PE
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG MALE 21POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 4051 pcs
Prenesi: D38999/26FH21PE.pdf
RFQ
D38999/26FH21PD-LC
D38999/26FH21PD-LC
Prenesi: D38999/26FH21PD-LC.pdf
D38999/26FH21PDL
D38999/26FH21PDL
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Prenesi:
Prenesi: D38999/26FH21PE.pdf
D38999/26FH21PC-LC
D38999/26FH21PC-LC
Prenesi: D38999/26FH21PC-LC.pdf
D38999/26FH21PD
D38999/26FH21PD
Prenesi: