D38999/26FH53SBL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FH53SBL
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN HSG PLUG 53POS STRGHT SCKT
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FH53SBL
Številka dela D38999/26FH53SBL Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN HSG PLUG 53POS STRGHT SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1645 pcs Podatkovni list
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj H Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena SD38999/26FH53SBL
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 53
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/26FH53SBL
Velik premer dobavljen 23-53 Vstavi material Aluminum, Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG 53POS STRGHT SCKT
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.768" (44.91mm)
Premer spojne gredi Nickel Kontaktiraj obliko Thermoplastic
Kontaktni material B Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26FH53SC-LC
D38999/26FH53SC-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE
Na zalogi: 1305 pcs
Prenesi: D38999/26FH53SC-LC.pdf
RFQ
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG FMALE 53POS INLINE
Na zalogi: 1306 pcs
RFQ
D38999/26FH53SALC
D38999/26FH53SALC
Prenesi: D38999/26FH53SALC.pdf
D38999/26FH53SB
D38999/26FH53SB
Opis: CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 853 pcs
Prenesi: D38999/26FH53SB.pdf
D38999/26FH53SB-LC
D38999/26FH53SB-LC
Prenesi: D38999/26FH53SB-LC.pdf
D38999/26FH53SC
D38999/26FH53SC
Prenesi: D38999/26FH53SC.pdf
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Prenesi:
Na zalogi: 748 pcs
Prenesi: D38999/26FH53SC.pdf
Opis: CONN PLUG 53POS STRAIGHT W/SCKT
Na zalogi: 705 pcs
Prenesi:
D38999/26FH53SCL
D38999/26FH53SCL
Prenesi: D38999/26FH53SB.pdf
D38999/26FH53SB-LC
D38999/26FH53SB-LC
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika