D38999/26FJ19PE
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FJ19PE
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 19C 19#12 PIN PLUG
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 953 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 953 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FJ19PE
Številka dela D38999/26FJ19PE Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 19C 19#12 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 953 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-19 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-31429
Usmerjenost E delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 19 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 23A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26FJ19PE
D38999/26FJ19PE
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP