D38999/26FJ19SNL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FJ19SNL
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FJ19SNL
Številka dela D38999/26FJ19SNL Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1801 pcs Podatkovni list
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-19
Shell material Aluminum Shell Finish Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III Pakiranje Bulk
Druga imena SD38999/26FJ19SNL Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Nickel Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 12
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26FJ19SE-LC
D38999/26FJ19SE-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Na zalogi: 1680 pcs
Prenesi: D38999/26FJ19SE-LC.pdf
RFQ
D38999/26FJ19SNLC
D38999/26FJ19SNLC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN HSG PLUG 19POS STRGHT SCKT
Na zalogi: 1658 pcs
Prenesi: D38999/26FJ19SNLC.pdf
RFQ
D38999/26FJ20AA
D38999/26FJ20AA
Opis: CONN PLG HSG MALE 30POS INLINE
Prenesi: D38999/26FJ20AA.pdf
D38999/26FJ19SN
D38999/26FJ19SN
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/26FJ19SN.pdf
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Prenesi:
D38999/26FJ20AB
D38999/26FJ20AB
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Na zalogi: 760 pcs
Prenesi:
D38999/26FJ19SN-LC
D38999/26FJ19SN-LC
Na zalogi: 993 pcs
Prenesi: D38999/26FJ19SN.pdf
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Prenesi: D38999/26FJ20AA.pdf
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 30POS INLINE
Prenesi: D38999/26FJ20AB.pdf
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 30POS PIN