D38999/26FJ24SAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FJ24SAL
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FJ24SAL
Številka dela D38999/26FJ24SAL Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1708 pcs Podatkovni list
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-24
Shell material Aluminum Shell Finish Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III Pakiranje Bulk
Druga imena SD38999/26FJ24SAL Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 24
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Nickel Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 12 (12), 16 (12)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
D38999/26FJ24SA
D38999/26FJ24SA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 893 pcs
Prenesi: D38999/26FJ24SA.pdf
RFQ
D38999/26FJ24SB
D38999/26FJ24SB
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Na zalogi: 1276 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26FJ24SBL
D38999/26FJ24SBL
Opis: CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE
Na zalogi: 1325 pcs
Prenesi:
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Prenesi: D38999/26FJ24SA.pdf
D38999/26FJ24SA-LC
D38999/26FJ24SA-LC
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE
D38999/26FJ24SA-LC
D38999/26FJ24SA-LC
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT
Prenesi: D38999/26FJ24SA-LC.pdf
Na zalogi: 913 pcs
Prenesi: D38999/26FJ24SB.pdf
D38999/26FJ24SA-LC
D38999/26FJ24SA-LC
Prenesi: D38999/26FJ24SB.pdf
D38999/26FJ24SB-LC
D38999/26FJ24SB-LC
Prenesi: D38999/26FJ24SB-LC.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika