D38999/26FJ24SE
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FJ24SE
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka MILDTL 38999 III PLUG
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FJ24SE
Številka dela D38999/26FJ24SE Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1186 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-24 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 874D38999/26FJ24SE
Usmerjenost E delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 24 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 13A, 23A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Podobni izdelki
D38999/26FJ24SD
D38999/26FJ24SD
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1101 pcs
Prenesi: D38999/26FJ24SD.pdf
RFQ
D38999/26FJ24SE
D38999/26FJ24SE
Na zalogi: 848 pcs
Prenesi: D38999/26FJ24SE.pdf
RFQ
D38999/26FJ24SE
D38999/26FJ24SE
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Na zalogi: 514 pcs
Prenesi: D38999/26FJ24SE.pdf
Na zalogi: 935 pcs
Prenesi: D38999/26FJ24SD.pdf
D38999/26FJ24SE-LC
D38999/26FJ24SE-LC
Opis: CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE
Na zalogi: 825 pcs
Prenesi: D38999/26FJ24SE-LC.pdf
D38999/26FJ24SE-LC
D38999/26FJ24SE-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT