D38999/26FJ24SNL
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FJ24SNL
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN HSG PLUG 24POS STRGHT SCKT
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FJ24SNL
Številka dela D38999/26FJ24SNL Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN HSG PLUG 24POS STRGHT SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1999 pcs Podatkovni list
Žični merilnik ali območje - AWG 12 (12), 16 (12) Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj J Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena SD38999/26FJ24SNL
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 24
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/26FJ24SNL
Velik premer dobavljen 25-24 Vstavi material Aluminum, Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 24 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG 24POS STRGHT SCKT
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.890" (48.01mm)
Premer spojne gredi Nickel Kontaktiraj obliko Thermoplastic
Kontaktni material N (Normal) Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Podobni izdelki
D38999/26FJ29AB
D38999/26FJ29AB
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8D 29C 29#16 PIN PLUG
Na zalogi: 1342 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26FJ24SNLC
D38999/26FJ24SNLC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE