D38999/26FJ29SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FJ29SN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FJ29SN
Številka dela D38999/26FJ29SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1343 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-29 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena D3899926FJ29SN
SD38999/26FJ29SN
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 29 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 29 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 13A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Podobni izdelki
D38999/26FJ29SN-LC
D38999/26FJ29SN-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE
Na zalogi: 3798 pcs
Prenesi: D38999/26FJ29SN-LC.pdf
RFQ
D38999/26FJ29SN-LC
D38999/26FJ29SN-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Na zalogi: 1877 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26FJ29SE-LC
D38999/26FJ29SE-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG FMALE 29POS INLINE
Prenesi: D38999/26FJ29SE-LC.pdf
D38999/26FJ29SN
D38999/26FJ29SN
Opis: CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/26FJ29SN.pdf
D38999/26FJ29SE
D38999/26FJ29SE
Na zalogi: 809 pcs
Prenesi: D38999/26FJ29SE.pdf
D38999/26FJ29SNL
D38999/26FJ29SNL
Prenesi:
Opis: 8D 29C 29#16 SKT PLUG
Na zalogi: 957 pcs
D38999/26FJ29SN
D38999/26FJ29SN
Prenesi: D38999/26FJ29SN.pdf
D38999/26FJ29SN-UBSB5
D38999/26FJ29SN-UBSB5
Na zalogi: 932 pcs
Prenesi: D38999/26FJ29SN-UBSB5.pdf
D38999/26FJ29SNLC
D38999/26FJ29SNLC
Prenesi: D38999/26FJ29SNLC.pdf
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika