D38999/26FJ43SD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FJ43SD
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 43POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Stanje zalog 937 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 937 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FJ43SD
Številka dela D38999/26FJ43SD Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG FMALE 43POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 937 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-43 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena SD38999/26FJ43SD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 43 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 43 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A, 13A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Podobni izdelki
D38999/26FJ43SD-LC
D38999/26FJ43SD-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE
Na zalogi: 1252 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26FJ43SC-LC
D38999/26FJ43SC-LC
Na zalogi: 1342 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26FJ43SD
D38999/26FJ43SD
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG FMALE 43POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/26FJ43SD.pdf
D38999/26FJ43SDL
D38999/26FJ43SDL
Opis: CONN PLG HSG FMALE 43POS INLINE
D38999/26FJ43SC
D38999/26FJ43SC
Prenesi: D38999/26FJ43SC.pdf
D38999/26FJ43SD
D38999/26FJ43SD
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Na zalogi: 923 pcs
Prenesi: D38999/26FJ43SD.pdf
Prenesi: D38999/26FJ43SC-LC.pdf
D38999/26FJ43SD-LC
D38999/26FJ43SD-LC
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 43POS SKT
Prenesi: D38999/26FJ43SD-LC.pdf
Opis: CONN PLUG 43POS STRAIGHT W/SCKT
Prenesi: D38999/26FJ43SC.pdf
D38999/26FJ43SD-LC
D38999/26FJ43SD-LC
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika