D38999/26FJ61SAL
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26FJ61SAL
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26FJ61SAL
Številka dela D38999/26FJ61SAL Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1863 pcs Podatkovni list
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL J Shell Size - Vstavi 25-61
Shell material Aluminum Shell Finish Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III Pakiranje Bulk
Druga imena SD38999/26FJ61SAL Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Nickel Premer spojne gredi 1.890" (48.01mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
D38999/26FJ61SALC
D38999/26FJ61SALC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
Na zalogi: 2151 pcs
Prenesi: D38999/26FJ61SALC.pdf
RFQ
D38999/26FJ61SA
D38999/26FJ61SA
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1282 pcs
Prenesi: D38999/26FJ61SA.pdf
RFQ
D38999/26FJ61SB-LC
D38999/26FJ61SB-LC
Prenesi: D38999/26FJ61SB-LC.pdf
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Prenesi:
Prenesi: D38999/26FJ61SA.pdf
D38999/26FJ61SB
D38999/26FJ61SB
Prenesi: D38999/26FJ61SB.pdf
D38999/26FJ61SA-LC
D38999/26FJ61SA-LC
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE