| Številka dela | D38999/26JE26SN | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Količina na voljo | 1575 pcs | Podatkovni list | D38999/26JE26SN.pdf |
| Voltage Rating | - | Prekinitev | Crimp |
| Ščitenje | Shielded | Velikost školjke, MIL | E |
| Shell Size - Vstavi | 17-26 | Shell material | Composite |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium | Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series III |
| Pakiranje | Bulk | Druga imena | SD38999/26JE26SN |
| Usmerjenost | N (Normal) | delovna temperatura | -65°C ~ 175°C |
| Število pozicij | 26 | Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Montažna funkcija | - | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 1 Weeks |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof | Lastnosti | Coupling Nut |
| Tip pritrjevanja | Threaded | natančen opis | 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold |
| Trenutna ocena | 7.5A | Kontaktni material | Copper Alloy |