D38999/26JF11HD
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26JF11HD
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka MILDTL 38999 III PLUG
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26JF11HD
Številka dela D38999/26JF11HD Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1729 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL F
Shell Size - Vstavi 19-11 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 874D38999/26JF11HD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 11 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Trenutna ocena 13A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 100.0µin (2.54µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Podobni izdelki
D38999/26JF11HC
D38999/26JF11HC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP