D38999/26JF32AA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26JF32AA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka MILDTL 38999 III PLUG
Podatkovni listi:
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26JF32AA
Številka dela D38999/26JF32AA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1743 pcs Podatkovni list
Serija * Druga imena 874D38999/26JF32AA
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26JF28SE
D38999/26JF28SE
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 28POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 684 pcs
Prenesi: D38999/26JF28SE.pdf
RFQ
D38999/26JF32AD
D38999/26JF32AD
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Na zalogi: 2328 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26JF28SN-LC
D38999/26JF28SN-LC
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 28POS INLINE
Na zalogi: 1253 pcs
Prenesi: D38999/26JF28SN-LC.pdf
D38999/26JF32AB
D38999/26JF32AB
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
Prenesi: D38999/26JF32AB.pdf
Opis: CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE
Prenesi: D38999/26JF32AB.pdf
D38999/26JF28SN
D38999/26JF28SN
Na zalogi: 825 pcs
Prenesi: D38999/26JF28SN.pdf
D38999/26JF32AA
D38999/26JF32AA
Prenesi: D38999/26JF32AA.pdf
D38999/26JF32AC
D38999/26JF32AC
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Prenesi:
Prenesi: D38999/26JF32AC.pdf
D38999/26JF28SE-LC
D38999/26JF28SE-LC
Na zalogi: 880 pcs
Prenesi: D38999/26JF28SE-LC.pdf
D38999/26JF32AA
D38999/26JF32AA
Prenesi: D38999/26JF32AA.pdf
Prenesi: D38999/26JF32AC.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika