D38999/26KD18SE
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26KD18SE
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 635 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 635 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26KD18SE
Številka dela D38999/26KD18SE Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 635 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL D
Shell Size - Vstavi 15-18 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 874D38999/26KD18SE
Usmerjenost E delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 18 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A