D38999/26KH53SAL
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26KH53SAL
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 53POS INLINE
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Stanje zalog 638 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 638 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26KH53SAL
Številka dela D38999/26KH53SAL Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLG HSG FMALE 53POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 638 pcs Podatkovni list
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL H Shell Size - Vstavi 23-53
Shell material Stainless Steel Shell Finish Passivated
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III Pakiranje Bulk
Druga imena SD38999/26KH53SAL Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 53
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja - Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Stainless Steel, Passivated Premer spojne gredi 1.768" (44.91mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26KH53SA
D38999/26KH53SA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP