D38999/26KJ37SB
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26KJ37SB
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 514 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 514 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26KJ37SB
Številka dela D38999/26KJ37SB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 514 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-37 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Passivated Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 874D38999/26KJ37SB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 37 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 37 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Trenutna ocena 13A Kontaktni material Copper Alloy