D38999/26MD15SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26MD15SB
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka MILDTL 38999 III PLUG
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26MD15SB
Številka dela D38999/26MD15SB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1779 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL D
Shell Size - Vstavi 15-15 Shell material Composite
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 874D38999/26MD15SB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 15 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Trenutna ocena 7.5A, 13A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva -
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26MD15SB-LC
D38999/26MD15SB-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE
Na zalogi: 2285 pcs
Prenesi: D38999/26MD15SB-LC.pdf
RFQ
D38999/26MD15SA-LC
D38999/26MD15SA-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG FMALE 15POS INLINE
Na zalogi: 3244 pcs
Prenesi: D38999/26MD15SA-LC.pdf
RFQ
D38999/26MD15SB
D38999/26MD15SB
Opis: CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/26MD15SB.pdf
D38999/26MD15SA
D38999/26MD15SA