D38999/26MD18HB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26MD18HB
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka MILDTL 38999 III PLUG
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26MD18HB
Številka dela D38999/26MD18HB Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis MILDTL 38999 III PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1556 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL D
Shell Size - Vstavi 15-18 Shell material Composite
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena 874D38999/26MD18HB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 18 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Trenutna ocena 7.5A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 100.0µin (2.54µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva -
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26MD18HC
D38999/26MD18HC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Na zalogi: 1671 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26MD18HB-LC
D38999/26MD18HB-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE