D38999/26MF32SN
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26MF32SN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26MF32SN
Številka dela D38999/26MF32SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1538 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL F
Shell Size - Vstavi 19-32 Shell material Composite
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena D3899926MF32SN
SD38999/26MF32SN
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 32 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva -
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26MF32SC-LC
D38999/26MF32SC-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Na zalogi: 4306 pcs
Prenesi: D38999/26MF32SC-LC.pdf
RFQ
D38999/26MF32SE
D38999/26MF32SE
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Na zalogi: 1265 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26MF32SN
D38999/26MF32SN
Opis: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/26MF32SN.pdf
D38999/26MF35AA
D38999/26MF35AA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 66POS INLINE
Prenesi: D38999/26MF35AA.pdf
D38999/26MF32SN-LC
D38999/26MF32SN-LC
Prenesi: D38999/26MF32SN-LC.pdf
Opis: CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
D38999/26MF32SN
D38999/26MF32SN
Prenesi: D38999/26MF32SN.pdf
D38999/26MF32SNL
D38999/26MF32SNL
Opis: CONN HSG PLUG 32POS STRGHT SCKT
Prenesi:
D38999/26MF32SN-LC
D38999/26MF32SN-LC
D38999/26MF32SD
D38999/26MF32SD
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 66POS INLINE
Prenesi: D38999/26MF35AA.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika