D38999/26MG41PA
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26MG41PA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/PINS
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26MG41PA
Številka dela D38999/26MG41PA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1867 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Composite, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj G Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
RoHS Status Bulk Druga imena D3899926MG41PA
SD38999/26MG41PA
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 41
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/26MG41PA
Velik premer dobavljen 21-41 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material A Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Premer kabla -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26MG41JN
D38999/26MG41JN
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 766 pcs
Prenesi: D38999/26MG41JN.pdf
RFQ
D38999/26MG41JD-LC
D38999/26MG41JD-LC
Opis: CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Na zalogi: 5681 pcs
Prenesi: D38999/26MG41JD-LC.pdf
RFQ
D38999/26MG41PA-LC
D38999/26MG41PA-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
Na zalogi: 1939 pcs
Prenesi: D38999/26MG41PA-LC.pdf
D38999/26MG41JE
D38999/26MG41JE
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Na zalogi: 989 pcs
Prenesi:
D38999/26MG41PA-LC
D38999/26MG41PA-LC
Prenesi:
D38999/26MG41PB
D38999/26MG41PB
Opis: CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Prenesi: D38999/26MG41PB.pdf
D38999/26MG41PA
D38999/26MG41PA
Prenesi: D38999/26MG41PA.pdf
Prenesi: D38999/26MG41PB.pdf
D38999/26MG41JN-LC
D38999/26MG41JN-LC
Prenesi: D38999/26MG41JN-LC.pdf
D38999/26MG41PA
D38999/26MG41PA
Prenesi: D38999/26MG41PA.pdf
D38999/26MG41JD
D38999/26MG41JD
Prenesi: D38999/26MG41JD.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika