D38999/26MJ24SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26MJ24SC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26MJ24SC
Številka dela D38999/26MJ24SC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1170 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL J
Shell Size - Vstavi 25-24 Shell material Composite
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena SD38999/26MJ24SC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 24 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 13A, 23A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva -
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Podobni izdelki
D38999/26MJ24SB
D38999/26MJ24SB
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Na zalogi: 1065 pcs
Prenesi:
RFQ
D38999/26MJ24SC
D38999/26MJ24SC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 4795 pcs
Prenesi: D38999/26MJ24SC.pdf
RFQ
D38999/26MJ24SB-LC
D38999/26MJ24SB-LC
Opis: CONN PLG HSG FMALE 24POS INLINE
Prenesi: D38999/26MJ24SB-LC.pdf
D38999/26MJ24SC-LC
D38999/26MJ24SC-LC
Opis: 8D 24C 12#16 12#12 SKT PLUG
Prenesi: D38999/26MJ24SC-LC.pdf
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 24POS INLINE
Prenesi: D38999/26MJ24SB.pdf
D38999/26MJ24SCL
D38999/26MJ24SCL
Opis: CONN HSG PLUG 24POS STRGHT SCKT
Prenesi:
D38999/26MJ24SD
D38999/26MJ24SD
Prenesi: D38999/26MJ24SD.pdf
D38999/26MJ24SCLC
D38999/26MJ24SCLC
Na zalogi: 835 pcs
Prenesi: D38999/26MJ24SCLC.pdf
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Na zalogi: 912 pcs
Na zalogi: 460 pcs
Prenesi: D38999/26MJ24SB.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika