D38999/26MJ61HA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26MJ61HA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG 61POS STRAIGHT W/PINS
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26MJ61HA
Številka dela D38999/26MJ61HA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG 61POS STRAIGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1043 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Composite, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj J Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
RoHS Status Bulk Druga imena D3899926MJ61HA
SD38999/26MJ61HA
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/26MJ61HA
Velik premer dobavljen 25-61 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 61POS STRAIGHT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material A Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Premer kabla -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26MJ61HB
D38999/26MJ61HB
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 894 pcs
Prenesi: D38999/26MJ61HB.pdf
RFQ
D38999/26MJ61HA-LC
D38999/26MJ61HA-LC
Opis: CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE
Na zalogi: 4647 pcs
Prenesi: D38999/26MJ61HA-LC.pdf
RFQ
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Na zalogi: 1096 pcs
Prenesi:
D38999/26MJ61HA
D38999/26MJ61HA
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS
Prenesi: D38999/26MJ61HA.pdf
D38999/26MJ61BE
D38999/26MJ61BE
Opis: CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
Prenesi: D38999/26MJ61BE.pdf
D38999/26MJ61BN
D38999/26MJ61BN
Prenesi: D38999/26MJ61BN.pdf
D38999/26MJ61HA-LC
D38999/26MJ61HA-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
Prenesi: D38999/26MJ61HB.pdf
D38999/26MJ61HA
D38999/26MJ61HA
Na zalogi: 794 pcs
Prenesi: D38999/26MJ61HA.pdf
D38999/26MJ61BD
D38999/26MJ61BD
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Prenesi:
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE
Prenesi: D38999/26MJ61BN.pdf
Opis: 8D 61C 61#20 SKT PLUG
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika