D38999/26SH53SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26SH53SA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Stanje zalog 448 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 448 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26SH53SA
Številka dela D38999/26SH53SA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 448 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL H
Shell Size - Vstavi 23-53 Shell material Stainless Steel
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena SD38999/26SH53SA
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 53 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 7.5A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26SH53SNLC
D38999/26SH53SNLC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLG HSG FMALE 53POS INLINE
Na zalogi: 752 pcs
Prenesi: D38999/26SH53SNLC.pdf
RFQ
D38999/26SH53SA
D38999/26SH53SA
Opis: CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP