D38999/26SJ46PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26SJ46PA
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG 46POS STRAIGHT W/PINS
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Stanje zalog 445 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 445 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26SJ46PA
Številka dela D38999/26SJ46PA Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG 46POS STRAIGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 445 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Atributi atributov -
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Stainless Steel, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj J Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
RoHS Status Bulk Druga imena SD38999/26SJ46PA
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 46
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/26SJ46PA
Velik premer dobavljen 25-46 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 46 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 46POS STRAIGHT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A, 13A, 45A Tok - Max / Contact Threaded