D38999/26WG11SAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26WG11SAL
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN HSG PLUG 11POS STRGHT SCKT
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26WG11SAL
Številka dela D38999/26WG11SAL Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN HSG PLUG 11POS STRGHT SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 2824 pcs Podatkovni list
Žični merilnik ali območje - AWG 12 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj G Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena SD38999/26WG11SAL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 11
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/26WG11SAL
Velik premer dobavljen 21-11 Vstavi material Aluminum, Olive Drab Cadmium
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG 11POS STRGHT SCKT
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.642" (41.71mm)