D38999/26WG16PD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26WG16PD
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26WG16PD
Številka dela D38999/26WG16PD Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 1522 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL G
Shell Size - Vstavi 21-16 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakiranje Bulk Druga imena SD38999/26WG16PD
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 16 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 13A Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26WG16PD-LC
D38999/26WG16PD-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 16POS INLINE
Na zalogi: 4694 pcs
Prenesi: D38999/26WG16PD-LC.pdf
RFQ
D38999/26WG16PE
D38999/26WG16PE
Opis: CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 5692 pcs
Prenesi: D38999/26WG16PE.pdf
RFQ
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN PLUG 16POS STRGHT W/PINS
Prenesi: D38999/26WG16PE.pdf
D38999/26WG16PDL
D38999/26WG16PDL
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Prenesi:
D38999/26WG16PD-LC
D38999/26WG16PD-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
D38999/26WG16PC-LC
D38999/26WG16PC-LC
Prenesi: D38999/26WG16PC-LC.pdf
D38999/26WG16PD
D38999/26WG16PD
Prenesi: D38999/26WG16PD.pdf
D38999/26WG16PC
D38999/26WG16PC
Prenesi: D38999/26WG16PC.pdf
D38999/26WG16PD
D38999/26WG16PD
Prenesi: D38999/26WG16PD.pdf
D38999/26WG16PD-LC
D38999/26WG16PD-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE
Prenesi:
D38999/26WG16PCL
D38999/26WG16PCL
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika