D38999/26WG39SAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26WG39SAL
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 39POS INLINE
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26WG39SAL
Številka dela D38999/26WG39SAL Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLG HSG FMALE 39POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 2339 pcs Podatkovni list
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL G Shell Size - Vstavi 21-39
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III Pakiranje Bulk
Druga imena SD38999/26WG39SAL Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 1 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.642" (41.71mm)