D38999/26WG39SDL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D38999/26WG39SDL
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN HSG PLUG 39POS STRGHT SCKT
Podatkovni listi:
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/26WG39SDL
Številka dela D38999/26WG39SDL Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN HSG PLUG 39POS STRGHT SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 2021 pcs Podatkovni list
Žični merilnik ali območje - AWG 16 (2), 20 (37) Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj G Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena SD38999/26WG39SDL
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks Številka izdelka proizvajalca D38999/26WG39SDL
Velik premer dobavljen 21-39 Vstavi material Aluminum, Olive Drab Cadmium
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG 39POS STRGHT SCKT
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.642" (41.71mm)
Premer spojne gredi Cadmium Kontaktiraj obliko Thermoplastic
Kontaktni material D Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/26WG39SN
D38999/26WG39SN
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1803 pcs
Prenesi: D38999/26WG39SN.pdf
RFQ
D38999/26WG39SD-LC
D38999/26WG39SD-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE
Na zalogi: 1635 pcs
Prenesi:
RFQ
Prenesi:
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Prenesi: D38999/26WG39SN.pdf
D38999/26WG39SD
D38999/26WG39SD
Prenesi: D38999/26WG39SD.pdf
D38999/26WG39SCL
D38999/26WG39SCL
Opis: CONN PLG HSG FMALE 39POS INLINE
Prenesi: D38999/26WG39SD.pdf
D38999/26WG39SE
D38999/26WG39SE
Prenesi: D38999/26WG39SE.pdf
D38999/26WG39SD-LC
D38999/26WG39SD-LC
Prenesi: D38999/26WG39SD-LC.pdf
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
D38999/26WG39SE-LC
D38999/26WG39SE-LC
Prenesi: D38999/26WG39SE-LC.pdf
Opis: MILDTL 38999 III PLUG
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika